#########
   
DeadKarlos | 7.9.2012

The Sims 3 - Kolekce - 70, 80, 90 léta

Diesel IkonaDiesel ObalThe Sims 3: 70, 80, 90 léta (TS3: 70s, 80s, & 90s Stuff) je osmá kolekce pro Sims 3, která byla vydaná 24. ledna 2013.

 

Dejte svým Simíkům atraktivní oblečení a nejlepší dekorace z minulosti s kolekcí The Sims 3 Styl 70., 80. a 90. let. Využívejte všechny úplně nové modely, šílené účesy a vousy. Oblékněte se do košile s širokým límcem a zvonových kalhot přesně jako na diskotéku v 70. letech, nahoďte sako s nárameníky a visací náušnice jako v letech 80. nebo si oblékněte zmačkanou flanelku, abyste vypadali drsně ve stylu let 90. Nezapomeňte také Simíkům nově zařídit domy. Hvězdná pártykoule nebo fotbálek Neonis dají domovům vašich Simíků dokonalý nádech minulosti. Bavte se všemi báječnými trendy, jako jsou načechrané vlasy, nylonové kalhoty i stylová sterea, a pošlete své Simíky zpět v čase.

Vlastnosti

Oficiální

Získejte módní základy a trendy k vybavení vašeho Simíka a jejich domov ve stylovém vzhledu z posledních desetiletích.

  • Diesel LogoMódní sedmdesátá

Móda – Napumpujte do reprobeden pořádnou melodii a nechte na tanečním parketu vyniknout Simíky i jejich oblečení. K dispozici jsou nejrůznější zvonové kalhoty i přiléhavá dámská trička s odhalenými zády. Vaši Simíci tak budou moci stylově propařit celou noc!
Dekorace – Pořádně to svým Simíkům doma zařiďte: kupte jim konzolový stereosystém, minimalistický nábytek, ujetou diskokouli a ještě mnohem víc. Zvládnete všechnu tu parádu?

  • Báječná osmdesátá

Móda – Nahoďte návleky na nohy, trikot a čelenku a váš Simík je připraven se do toho pořádně obout – samozřejmě v tělocvičně! Jakmile se oblékne do živě barevného obleku s nárameníky, může začít šplhat po kariérním žebříčku. Ať už bude dělat cokoliv, báječné oblečení z 80. let mu přinese úspěch.
Dekorace – Pořiďte Simíkům radikální plakáty, arkádové automaty a dokonale elegantní zábavné systémy – a pořádně to roztočte na parketu.

  • Drsňácká devadesátá

Móda – Ať už se vaši Simíci chtějí pochlubit svoji averzí k módě v otrhaných džínách a navrstvených tričkách nebo v každodenním modelu se sukní s asymetrickým spodním lemem, v každém případě budou mít k dispozici celou řadu šílených rekvizit pro svůj módní výlet do 90. let.
Dekorace – Pořiďte si ošuntělý nábytek, který vašemu domu dodá průmyslově kovový vzhled. Ten dá všem jasně najevo, že vám na mínění společnosti nezáleží – i když to ve skutečnosti není pravda.

  • Nové účesy a vousy – Doplňte retrospektivní kostým svých Simíků novými účesy z dekády, kterou mají nejraději. Na výběr mají z načechraného stylu 70. let, natupýrovaných účesů let 80., zplihlých vlasů ve stylu grunge let 90. a mnohých dalších

Podrobnosti

Nové rozhlasové stanice

  • Roková stanice
  • Disko - Disko hudba se vrací ze Sims 1.

Galerie

70, 80, 90 léta 00170, 80, 90 léta 002

70, 80, 90 léta 00370, 80, 90 léta 004<

 
 
Balíčky/kolekce Luxusní bydlení Na plný plyn Zahradní mejdan Moje městečko Přepychové ložnice Sladké radosti Katy Perry Diesel 70, 80 a 90 léta Filmové rekvizity

 

 

Archiv

Archiv

Copyright © DeadKaros | webdesign DeadKarlos