#########
   
DeadKarlos | 7.9.2012

The Sims 3 - Kolekce - Diesel

Diesel ObalDiesel IkonaThe Sims 3: Diesel (TS3: Diesel Stuff) je sedmá kolekce pro Sims 3, která byla vydaná 13. července 2012.

 

 

Dodejte svým Simíkům styl pomocí nejnovějšího oblečení, doplňků a nábytku značky Diesel a připravte jim spokojené bydlení! The Sims 3™ Diesel Kolekce přináší vašim Simíkům nejnovější módu a zařízení bytu od jedné z nejoblíbenějších značek na světě zaměřených na životní styl. Doplňte svým Simíkům šatník špičkovým oblečením značky Diesel. Oblečte je do nezaměnitelných kousků od Dieselu, které se staly prakticky synonymem pro denimovou módu. Přeměnu svých Simíků doplňte módním designem, který jim domů přinese nezaměnitelný nábytek Diesel. The Sims 3 Diesel Kolekce dopřeje vašim Simíkům takový vzhled a životní styl, který si vždycky přáli nezávisle na sousedství, ve kterém žijí.

Vlastnosti

Diesel Logo
  • Oblékejte se tak, abyste dělali jen ten nejlepší dojem! Dejte svým Simíkům takové oblečení, které se k nim hodí: dopřejte jim špičkové oblečení Diesel. Oblékněte své Simíky do stylové módy Diesel, která přináší všechny aktuální trendy!
  • Buďte šik, módní a sebejistí. Buďte moderní drsní tvrďáci. Vylepšete svým Simíkům styl nejnovější módní kolekcí pro ženy i muže od Dieselu.
  • Vylaďte domovy svých Simíků průmyslovým nábytkem a dekoracemi Diesel přímo z výstavních místností v Milánu: vytvořte si svůj dokonalý městský loft.
  • Připravte svůj obývák na každý večírek, servírujte večeři v jídelně, která se hodí na druhé rande, nebo doplňte svoji ložnici nábytkem, který dá jasně najevo špičkový městský a sofistikovaný styl, který nabízí jedině Diesel.
  • Pořiďte svým Simíkům kolekci The Sims 3 Diesel a vneste do jejich života směsici rock and rollu a vybroušenou kvalitu denim. Již letos v létě!

Objekty

Nové oblečení pro Simíky

  • Oblečení pro dospělé ženy

Jedny plavky

Jedna podprsenka / spodní prádlo

Pět kompletních oblečení

Sedm svršků

Pět párů džín

  • Oblečení pro dospělé muže

Jedno spodní prádlo

Jedenáct svršků

Sedm párů džín

Dva komplety oblečení

Dva páry bot

  • Nové objekty - Celkem 15 objektů v balíčku

Jedna postel

Čtyři komfortný předměty (křeslo, pohovka a chair)

Čtyři světla

Jedno zrcadlo

Diesel 001Diesel 002

Diesel 003Diesel 004

Diesel 005Diesel 006

Diesel 007Diesel 008

Diesel 009Diesel 010Diesel 011

Diesel 012Diesel 013

 
 
Balíčky/kolekce Luxusní bydlení Na plný plyn Zahradní mejdan Moje městečko Přepychové ložnice Sladké radosti Katy Perry Diesel 70, 80 a 90 léta Filmové rekvizity

 

 

Archiv

Archiv

Copyright © DeadKaros | webdesign DeadKarlos