#########
   
DeadKarlos | 7.9.2012

The Sims 3 - Kolekce - Moje městečko

Moje městečko ObalMoje městečko IkonaThe Sims 3: Moje městečko (TS3: Town Life Stuff) je čtvrtá kolekce pro Sims 3, která byla vydaná 26. července 2011 a je na verzi 9.0.73.

 

 

Spolu s novým vzrušujícím obsahem, který dosud nebyl k vidění v žádné kolekci, přináší Kolekce The Sims 3 Moje městečko nové podniky, které dodají celému městu vašich Simíků nový vzhled i předměty vhodnými do jejich domovů. Postavte si stylovou novou knihovnu, exkluzivní a moderní posilovnu, zábavné hřiště nebo se s radostí pusťte do špinavého prádla v nové prádelně. Kolekce The Sims 3 Moje městečko vám dodá nejen spoustu nových designových prvků, které můžete použít v domovech Simíků, ale také několik komunitních podniků, jako je například kavárna Prvotřídní zákusek!

Vlastnosti

  • Moje městečko LogoPřednastavené vestavěné místa a pozemky - Dejte městu nový vzhled s nádherným výhledem na místa a komunitních pozemků - nebo vylepšit vlastní město.
  • Fit a Fresh - Práce s nejnovějšími technologiemi pro vybavení tělocvičny, nebo vyčistit oblečení v pračce a sušičce.
  • Čas na odpočinek - Děti budou mít rádi nové prolézačky, skluzavky, pískoviště, a zatím dospělý mohou hrát šachy u nové fontány.
  • Čas studia nebo čas příběhu - Vylepšená knihovna s elegantní řadou doplňků, vytvořit si vlastní studovnu, nebo koupit skříňku se specializovaným posezením.
  • Nové příležitostné oblečení a účesy - Podle potřeby existuje spousta stylů mody pro všechny Simíky, např. oblečení pro schůzku, venkovní nebo pro cvičení.

Moje městečko 001Moje městečko 002

Moje městečko 003Moje městečko 004

Moje městečko 005Moje městečko 006

Moje městečko 007Moje městečko 008

Moje městečko 009Moje městečko 010Moje městečko 011

 
 
Balíčky/kolekce Luxusní bydlení Na plný plyn Zahradní mejdan Moje městečko Přepychové ložnice Sladké radosti Katy Perry Diesel 70, 80 a 90 léta Filmové rekvizity

 

 

Archiv

Archiv

Copyright © DeadKaros | webdesign DeadKarlos