#########
   
DeadKarlos | 7.9.2012

Potřeby

Motivace nebo-li potřeby je základní životní potřeba Simíků v The Sims, The Sims 2, The Sims 3 a The Sims Social hře. V The Sims 2 a The Sims 3, budou Simíci v různých životních stavů, které mají potřeby, a některé klesají rychleji nebo pomaleji v závislosti na životní fázi Simíka.

Základní potřeby

  • Hlad/Žízeň (Nahrazuje hlad pro upíry)

Hlad je jedním ze základních potřeb Simíka. Pokud nesplňují tuto potřebu mohou umřít. Hlad má taky silný vliv na práci a školní výkon.
Žízeň pro upíry je v The Sims 3: Po setmění, ekvivalent Hladu je Žízeň. Tato potřeba se naplňuje tím, že pijete Plazmu. Můžete plazmu získat ze Simíků, z plazmového ovoce. Podobná smrt hladem, mohou upíři zemřít žízní.

Každý Simík potřebuje jíst a nyní máte spoustu možností: vařit doma, jíst ve městě nebo si objednat pizzu?

  • Potřeba WC

Potřeba WC přirozeně klesá po celý den, a navýšena bude pouze, pokud jde na záchod. Přechod na lepší toaletu může zvýšit jenom komfort. Pokud má Simík plný močový měchýř, potřebuje na toaletu, a když to nestihne, může se počůrat.

Každý SImík musí, tak prostě musí. Pokud je ukazatel měchýře vašeho Simíka nízký, dostaňte ho na záchod, a to rychle!

  • Energie

Energie Simíků postupně klesá, když jsou vzhůru. Pokud se energie Simíka vyčerpá, mohou spadnout a usnout na podlaze. Posíláním Simíka do práce nebo školy s nízkou energií poškodí to jejich výkon.

Je sice málo hodin, ale Simík potřebuje odpočinek a musí si jít lehnout. Samozřejmě můžete spánek nakrátko nahradit kofeinovou svačinkou nebo krátkým šlofíkem.

  • Společenskost

-

Simíci jsou také někdy osamělí! Ujistěte se, že mají SImíci dostatečný sociální kontakt, ať už návštěvou sousedů, nebo hovorem po telefonu.

  • Hygiena

I Simíci mohou být špinavý. Špatná hygiena má velký dopad na náladu Simíků.

Udržet se čistý je jednoduché, pokud se pravidelně sprchujete nebo koupete, ale i takové maličkosti jako čištění zubů a mitý rukou pomáhají...

  • Zábava

Zábava je potřeba v The Sims, The Sims 2, a The Sims 3.

Ačkoliv dva Simíci nemusí mít na zábavu stejný názor, většina si užívá hraní s ostatními nebo společné koukání na televizi.

 
 
 
Balíčky/kolekce Luxusní bydlení Na plný plyn Zahradní mejdan Moje městečko Přepychové ložnice Sladké radosti Katy Perry Diesel 70, 80 a 90 léta Filmové rekvizity

 

 

Archiv

Archiv

Copyright © DeadKaros | webdesign DeadKarlos