#########
   
DeadKarlos | 16.7.2014

Sousedství - Ke stažení - Aurora Skies

Aurora Skies ObalAurora Skies IkonaAurora Skies je sousedství ke stažení, pro The Sims 3. Byl vydán 21. února 2013. Jedná se o osmé sousedství, které si můžete koupit na oficiální stránce The Sims Store. Standardní verze je za cenu 2.450 SimPoints. Zlatá verze za 4,350 SimPoints.

Zlatá edice obsahuje:

  • Standardní verzi světa The Sims™ 3 Aurora Skies včetně herního objektu Horkovzdušný balon klasik, nových předmětů, míst a také nových Simíků s úplně novými příběhy!
  • Výukové centrum malých géniů přináší herní objekty hrací ohrádka a dětské chodítko a také další nové vzrušující předměty.

Popis ve hře

The Sims StoreV Aurora Skies vás čekají dech beroucí výhledy a krásná nedotčená příroda! Toto malebné město na pobřeží přináší to nejlepší, co si můžete přát pro harmonické bydlení: dostatečně prostorné pozemky v přátelské a ekologicky smýšlející komunitě, majestátní vodopády, které končí v geotermálním jezeře, i horkovzdušné balóny, kterými budete brázdit pestrobarevnou noční oblohu. Je to jedinečné útočiště pro Simíky, kteří touží po změně, hledají sami sebe nebo hledají trochu klidu. Najdete i vy v Aurora Skies svoji vnitřní rovnováhu?

Aurora Skies
 

Příběh

Aurora Skies PříběhUdělejte to pro vědu!

Věda je všude kolem nás, ale v Aurora Skies to není jen pouhá teorie, ale spousta praxe! Potřebujeme mladé bystré myslitele, aby nám pomohli zrealizovat naše sny.

Právě v těchto okamžicích hledáme způsoby, jak využít odpad ve prospěch planety. Nabíjíme baterie a poháníme jimi stroje – naše možnosti nemají hranic. Minulý rok se nám podařilo vytvořit speciální horkovzdušný balon, který poháníme odpadky. Tento balon při letu vypouští pouze čistý vzduch s lesní vůní. Díky tomu máme konečně k dispozici efektivní cestovní prostředek
pro báječná romantická dobrodružství, aniž by tím musela trpět ozonová vrstva (nebo váš nos)!

Každý rok ve světě vědy vytváříme nové úžasné vynálezy. Srdce poháněná odpadky, auta poháněná srdci, auta na solární pohon; co dalšího vymyslíte? Všechno to záleží na vás. Udělejte to pro vědu!

Věděli jste, že...?

Horkovzdušné balony jsou báječným způsobem cestování, který je celý založený na jednoduchém principu, že teplý vzduch je lehčí než vzduch studený. Odstartovat mohou díky ohřevnému systému v balonu. Zvyšující se teplota uvnitř balonu mění vzduch uvnitř něj v lehčí než vzduch okolní a balon se díky tomu vznese. Pro těžší břemena je třeba více vzduchu. Proto jsou balony tak velké. No není to paráda?

 

Aurora Skies Logo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
The Sims 3 - Sousedství a pod sousedství

The Sims 3

Cestovní horečka

Povolání snů

Po setmění

Domácí mazlíčci

Showtime

Obludárium

Studentský život

Tropický ráj

Do budoucnosti

The Sims 3 - Stahovatelné sousedství

 
 
 
 
 

Archiv

Archiv

Copyright © DeadKaros | webdesign DeadKarlos