#########
   
DeadKarlos | 16.7.2014

Sousedství - Ke stažení - Údolí draků (Dragon Valley)

Údolí draků (Dragon Valley) ObalÚdolí draků (Dragon Valley) IkonaÚdolí draků (Dragon Valley) je sousedství ke stažení, pro The Sims 3. Byl vydán 16. dubna 2013. Jedná se o deváté sousedství, které si můžete koupit na oficiální stránce The Sims Store. Standardní verze je za cenu 16€ s bonusem 100 SimPoints a s exkluzivním obsahem. Zlatý balíček za 27€ s bonusem 1.900 SimPoints a obsahuje Keltské země.

Popis ve hře

The Sims StoreVítejte v Údolí draků, vítejte v zemi plné mýtů a fantazie. Od chvíle, kdy toto poklidné město terorizovali dospělí draci, už uběhla hodná řádka let, ale to neznamená, že je všem dnům konec. Elfí Simíci z Údolí draků neustále pracují na tom, aby byla jejich armáda bojeschopná, občané připraveni na jakoukoliv katastrofu a aby jejich technologie zabraňující růst dráčat nepřestala fungovat. Na nebesích se zatím žádná hrozba neobjevila, ale na zemi se přiostřuje konflikt mezi rodinou Mithrilenových a O´Connellových, které spolu zápolí o ovládnutí města. Jde o souboj mezi tradicí a pokrokem. Na čí stranu se přidáte?

Údolí draků (Dragon Valley)
 

Příběh

Údolí draků (Dragon Valley) Příběh

Nezavírejte oči před skutečností!

Všichni si tu jen tak chodíte a nosíte si s sebou dráčata, jako by to byli nějací mazlíčci. Copak vůbec nic nechápete? Teprve jsme se začali zotavovat, sotva jsme opravili město zničené útoky původních draků!

O’Connellovi do našeho města připluli a naučili nás draky krotit. Od té doby je následujeme! Byli jsme to ale my, Mithrilenovi, kteří město už od nepaměti ochraňovali!

Nenechte se od nikoho zmást. Jen se na ty draky podívejte! Sice jsou to možná mláďata, ale každé z nich umí opravdu pořádné ničemnosti!

Může to skončit jen jediným způsobem. Tragicky. My vám můžeme pomoci. Rodina Mithrilenů zná vaše způsoby, tradice i vaši lásku k zemi. Nechte nás, abychom vás dovedli do bezpečí dřív, než bude pozdě.

Starostou by měl být opět Mithrilen
Dřív než bude pozdě!

 

Pod sousedství

Údolí draků (Dragon Valley) Logo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
The Sims 3 - Sousedství a pod sousedství

The Sims 3

Cestovní horečka

Povolání snů

Po setmění

Domácí mazlíčci

Showtime

Obludárium

Studentský život

Tropický ráj

Do budoucnosti

The Sims 3 - Stahovatelné sousedství

 
 
 
 
 

Archiv

Archiv

Copyright © DeadKaros | webdesign DeadKarlos