#########
   
DeadKarlos | 16.7.2014

Sousedství - Ke stažení - Lunární jezera (Lunar Lakes)

Lunární jezera ObalLunární jezera (Lunar Lakes) IkonaLunární jezera (Lunar Lakes) je sousedství ke stažení pro The Sims 3. Byl vydán 16. února 2012. Jedná se o čtvrtý sousedství, které si můžete koupit na oficiální stránce The Sims Store. Standardní verze je za cenu 2.450 SimPoints.

Popis ve hře

The Sims StoreKapitán Anthony Cross a jeho posádka uvízli po poškození své lodi na neznámé planetě. Pomocí technologií ze svého domovského světa a krystalů z planety se jim podařilo v tomto zapomenutém koutě vesmíru přežít. TTito nedobrovolní osadníci zde žili po celé generace. Vystavěli silnice, začali obdělávat půdu a vytvořili vzkvétající kolonii.

Lunární jezera (Lunar Lakes)
 

Příběh

Lunární jezera (Lunar Lakes) MapPřicházíme v míru!

Chcete se přestěhovat na místo, které je doslova jako z jiného světa? Už vás nebaví, že na obzoru vychází každý den jedno a to samé známé slunce? V tom případě tu pro vás máme Lunární jezera! Mimozemské houby, které najdete všude na povrchu, si jistě zamilujete. A ani nebudete moci uvěřit, jak velké jsou tady krátery!

Naši předkové hledali planetu vhodnou ke kolonizaci, ale nouzové přistání je uvěznilo tady. S pomocí místních krystalů se jim podařilo vytvořit prosperující kolonii. Naše dómy jsou architektonickým zázrakem, který si oblíbí každý, kdo se rád vyhřívá na sluníčku. Že neradi bydlíte na povrchu? Žádné strachy! Máme pro vás nachystanou rozsáhlou síť podzemních tunelů.

Jako vůdkyně kolonistů Lunárních jezer a potomek samotného zakladatele kolonie Anthonyho Crosse vás tímto zvu, abyste se přidali k naší prosperující komunitě. Už teď víme, že si to tady zamilujete. A pokud ne, tak byste s tím měli rychle něco udělat. Jakmile totiž jednou dorazíte, zpátky už se nevrátíte.

-- Patricia Crossová, starostka Lunárních jezer

Oficiální obsah balíčku

Lunární jezera (Lunar Lakes) LogoProzkoumejte jedinečný nový svět – objevte všechny zázraky Lunárních jezer ještě dnes!

 • Nové exkluzivní věci – Upravte si hru pomocí desítek zbrusu nových exkluzivních předmětů a šatstva, které najdete pouze v Lunárních jezerech.
 • Prozkoumejte jedinečný nový svět – seznamte se s novými Simíky, objevte nová místa a poznejte prostředí Lunárních jezer!
 • Nová exkluzivní místa – Lunární jezera jsou plná zcela nových lokalit, pozemků a podniků. Kam vás vaše průzkumné cesty zavedou?
  • Odhalte tajemství tohoto nového zvláštního světa tak, že se pustíte do vědecké kariéry a začnete pracovat na Perigee, obrovské vesmírné lodi, která před mnoha lety dopravila Simíky na planetu.
  • Připomeňte si opuštěné světy návštěvou parků s bio-dómy, které vyvolávají vzpomínky na Sunset Valley, Appalooské pláně, Horské lázně a další místa.
  • Prozkoumejte Křišťálový důl a objevte vzácné horniny a drahokamy.
  • Pomozte kolonii k prosperitě pěstováním zeleniny na zahradě komunity.
  • Dopřejte capartům příjemný čas v zábavním parku Umbra.
Předměty:
 

Strom prosperity

Přístupový otvor

Pouliční světlo Křišťálová kolébka

Šestiúhelníkové osvětlovací zařízení

Lavička Měsíční milenec

Schránka budoucnosti

Krystal

Komplikovaný krystal

Perigeum

Simonovy ukazatele

Šestiúhelníkové okno

Syntetická superžidle

Špičkový jídelní stůl

Křeslo od korporace Nebula

Krystalová síla

Absolutní velikost

Gravitační boty

Absolutní nula

Antigravitační boty

Sloup od Kráterů

 
The Sims 3 - Sousedství a pod sousedství

The Sims 3

Cestovní horečka

Povolání snů

Po setmění

Domácí mazlíčci

Showtime

Obludárium

Studentský život

Tropický ráj

Do budoucnosti

The Sims 3 - Stahovatelné sousedství

 
 
 
 
 

Archiv

Archiv

Copyright © DeadKaros | webdesign DeadKarlos