#########
   
DeadKarlos | 16.7.2014

Sousedství - Ke stažení - Roaring Heights

Roaring Heights ObalRoaring Heights IkonaRoaring Heights je sousedství ke stažení, pro The Sims 3. Byl vydán 12. prosince 2013. Jedná se o jedenácté sousedství, které si můžete koupit na oficiální stránce The Sims Store. Standardní verze je za cenu 16€ s bonusem 100 SimPoints a s exkluzivním obsahem. Zlatý balíček za 27€ s bonusem 1.900 SimPoints a obsahuje Oblečení Promenáda.

Popis ve hře

The Sims StoreVítejte ve městě, kde obzoru dominují odvážné tvary, různorodé barvy a okázalý design! Obyvatelé Roaring Heights žijí v tomto městě plném ohromujících mrakodrapů a rušných pláží opravdu rychle! Rádi posedáváte na molech, snažíte se popolézt po společenském žebříčku, nebo pořádáte úchvatné večírky? V Roaring Heights je místo pro každý z těchto životních stylů. Za dveřmi vás čekají nekonečné možnosti, a tak je jen na vás, jaký nový život s vi Roaring Heights vyberete!

Roaring Heights
 

Příběh

Roaring Heights PříběhZdravíme z Roaring Heights!

Byli jsme pár dní na dovolené v Roaring Heights a nemůžu pochopit, proč jsme se sem nepřijeli podívat dříve! Rychle jsme si oblíbili molo, kam chodíme jíst. Je to totiž blízko pláže a krásně se odtamtud pozorují romantické západy slunce. A jakmile slunce jednou zapadne, v centru to začne žít!

Už od skromných začátků Roaring Heights jeho obyvatelé uznávali styl art deco, který až do dnešního dne výrazným způsobem město ovlivňuje. Můžete obdivovat budovy v pastelových barvách osvětlené neony, kterých je pobřeží spousta, a také extravagantní mrakodrapy vystavěné v nevídaném architektonickém stylu.

Líbí se nám tady tak moc, že už jsme si začali prohlížet nabídku místních realit. Domy jsou tu tak jedinečné! Nikdy jsme neviděli nic podobného! Bydlení tady bude naprosto parádní. Doufáme, že se brzy stanete našimi sousedy!

-- Contessa a Consort Cappovi

 

Roaring Heights Logo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
The Sims 3 - Sousedství a pod sousedství

The Sims 3

Cestovní horečka

Povolání snů

Po setmění

Domácí mazlíčci

Showtime

Obludárium

Studentský život

Tropický ráj

Do budoucnosti

The Sims 3 - Stahovatelné sousedství

 
 
 
 
 

Archiv

Archiv

Copyright © DeadKaros | webdesign DeadKarlos