#########
   
DeadKarlos | 16.7.2014

Sousedství - Ke stažení - Sluneční pobřeží (Sunlit Tides)

Sluneční pobřeží (Sunlit Tides) ObalSluneční pobřeží (Sunlit Tides) IkonaSluneční pobřeží (Sunlit Tides) je sousedství ke stažení pro The Sims 3. Byl vydán 23. srpna 2012. Jedná se o šestý sousedství, které si můžete koupit na oficiální stránce The Sims Store. Standardní verze je za cenu 2.450 SimPoints. Zlatá verze za 4,350 SimPoints.

Zlatá edice obsahuje:

  • Běžnou edici The Sims 3 Slunečné pobřeží včetně sauny Spousta páry, nových předmětů, míst a také nových Simíků a příběhů!
  • Poklidné útočiště obsahuje herní objekt masážní stůl Nekonečný zen a další vzrušující položky!

Popis ve hře

The Sims StoreModerní městské centrum, které ustupuje bujné džungli. V ní tu a tam najdete exotické bungalovy a prázdninové domy na pobřeží, které se skrývají mezi něžnými vlnami oceánu a sluncem zalitou lagunou. Užívejte si piknik na pláži, dejte si tajné rande u ostrovního vodopádu nebo se přitulte ke svému milovanému nebo své milované ve stínu palmy a sledujte, jak se slunce vpijí do moře. Najdou tu vaši Simíci skutečnou lásku, nebo se u jejího hledání alespoň pobaví?

Sluneční pobřeží (Sunlit Tides)
 

Příběh

Hledáme dobrovolníky k okamžitému přestěhování!Sluneční pobřeží (Sunlit Tides) Příběh

Jmenuji se Alana Kahale a patřím již ke třetí generaci, která provozuje rodinný podnik tady na Slunečném pobřeží!

Co vám můžeme nabídnout? Co třeba pořádný plat, zábavné a zajímavé pracovní prostředí a kompletní balíček pro přestěhování na ostrov Slunečné pobřeží! Ve volných dnech si budete moci užívat úchvatné rybaření, nedotčené pláže a saunu plnou páry. Ve všech domech budete mít ohromující výhled na moře nebo do laguny. Tak co, máte zájem?

Požadavky na pracovní pozici:

  • Velmi dobrá telesná zdatnost podmínkou.
  • Vynikající komunikacní dovednosti – verbální, psané i patolízalské.
  • Prokazatelná schopnost vést a komunikovat prostrednictvím úplatku.
  • Zkušenosti na poli spiknutí, zastrašování nebo skandálu výhodou.
  • Sklony ke „krádežím“ a „zlu“


Nevyžadujeme žádné zkušenosti! Přihlaste se prosím osobně v Doupěti na Slunečném pobřeží. Hledejte dobře maskovanou sopku na vrcholku hory. Až spadnete z útesu, budete vědět, že jste šli moc daleko.

Těšíme se, že se nám ozvete! – Alana Kahale

Oficiální obsah balíčku

Sluneční pobřeží (Sunlit Tides) LogoÚplná novinka: Sauna Spousta páry – Odpočiňte si od starostí běžného života a dopřejte svému tělu, mysli i duši osvěžení v tomto poklidném útočišti, které je malým kouskem ráje! Vyzkoušejte si relaxační hydroterapii v křišťálově čisté vodě, regenerujte se v bahenní lázni nebo si prostě jen v klidu sedněte a užívejte si páru. Sauna Spousta páry odplaví všechny vaše boleti i bolístky a uklidní vaši mysl. V klidu se usaďte, relaxujte a užívejte si toto rajské potěšení.

 
The Sims 3 - Sousedství a pod sousedství

The Sims 3

Cestovní horečka

Povolání snů

Po setmění

Domácí mazlíčci

Showtime

Obludárium

Studentský život

Tropický ráj

Do budoucnosti

The Sims 3 - Stahovatelné sousedství

 
 
 
 
 

Archiv

Archiv

Copyright © DeadKaros | webdesign DeadKarlos