#########
   
DeadKarlos | 16.7.2014

Sousedství - Ve hře - Bridgeport

Bridgeport ObalPo setmění IkonaBridgeport (Bridgeport) je sousedství, které bylo vydané s dodatkem hry The Sims 3: Po setmění.

Bridgeport který je zaměřen do pozdních nočních aktivit, a je podobný v mnoha ohledech s Downtown, předchozí pod sousedství v The Sims: Hot Date a The Sims 2: Noční život. Bridgeport se skládá ze dvou ostrovů spojených s velkým mostem.

Bridgeport je speciální noční město, které se liší od ostatních sousedství v The Sims 3. V Bridgeport jsou falešný taxíkáři, kteří se objevují po celém městě, pro pocit rušnějšího města. Město má také jinou pracovní dobu, než u ostatních sousedství. Je to vhodné místo pro mladé dospělé a starší.

Bridgeport
 

Popis ve hře

Bridgeport MapBridgeport byl na přelomu století založen Ebenezerem Altem. Kdysi to bývalo rušné přístavní město plné námořníků a pašeráků. Když však do města dorazil filmový průmysl, štafetu převzaly celebrity, Simoleony a sláva. Dnes je Bridgeport pulzující centrum, znémé hlavně bohatým nočním životem a spoustou klubů. Je vůbec možné, aby se v současnosti minulost města ještě někdy projevila?

 
The Sims 3 - Sousedství a pod sousedství

The Sims 3

Cestovní horečka

Povolání snů

Po setmění

Domácí mazlíčci

Showtime

Obludárium

Studentský život

Tropický ráj

Do budoucnosti

The Sims 3 - Stahovatelné sousedství

 
 
 
 
 

Archiv

Archiv

Copyright © DeadKaros | webdesign DeadKarlos