#########
   
DeadKarlos | 16.7.2014

Sousedství - Ve hře - Moonlight Falls

Moonlight Falls ObalObludárium IkonaMoonlight Falls (Moonlight Falls) je sousedství, které bylo vydané s dodatkem hry The Sims 3: Obludárium.

Moonlight Falls je unikátní město, protože mají horské skupiny v centru města Obludárium. K dispozici je velké množství mostů navrhované pro přepravu po městě. Také je tu pláž, která vypadá téměř jako skalnaté pobřeží na východní části předměstí.

Má velmi podobné rozložení jako je sousedství Magic Town v The Sims: Makin Magic, včetně Rocky River ve stejném tvaru, který protíná město, vodopádem a mstem na stejném místě, pohoří a stejného druhu stromů po celém městě.

Moonlight Falls
 

Popis ve hře

Moonlight Falls MapMlžné vodopády, hluboké lesy a mlhou zahalené jeskyně okouzlí každého, kdo do Moonlight Falls vstoupí. Město bylo založeno před několika stoletími dvěma přistěhovaleckými rodinami: Van Gouldovými - neuvěřitelně dlouhověcí Simíci, kteří nesnáší slunce - a Wolffovými, kteří jsou velmi temperamentní a má na ně podivuhodný účinek úplněk. Brzy se k nim přidali zvláštní, zdánlivě kouzelní, lidé z lesa.

Toto město je známé pro osobité lektvary vyráběné z rostlin, drahokamů a minerálů, které najdete jen v tomto zapomenutém koutě světa. Některé přísady můžete najít jen v noci, ale po setmění venku zůstávají jen ti nejodvážnější Simíci... říká se totiž, že za svitu měsíce tady vstupujete do úplně nového světa.

 
The Sims 3 - Sousedství a pod sousedství

The Sims 3

Cestovní horečka

Povolání snů

Po setmění

Domácí mazlíčci

Showtime

Obludárium

Studentský život

Tropický ráj

Do budoucnosti

The Sims 3 - Stahovatelné sousedství

 
 
 
 
 

Archiv

Archiv

Copyright © DeadKaros | webdesign DeadKarlos