#########
   
DeadKarlos | 16.7.2014

Sousedství - Ve hře - Starlight Shores

Starlight Shores ObalShowtime IkonaStarlight Shores (Starlight Shores) je sousedství, které bylo vydané s dodatkem hry The Sims 3: Showtime.

Je volně založené na Kalifornském stylu městské oblasti, konkrétně Hollywood. K dispozici je také pláž s domy podél pobřeží. Domy jsou stavěné mezi moderní a starou stylizací. Většina domů jsou velmi drahé, ve kterých žijí rodiny.

Ve Starlight Shores se konají festivaly kouzelníků, akrobatů a zpěváků.

Starlight Shores
 

Popis ve hře

Starlight Shores MapMěsto Starlight Shores bylo před 300 lety založeno mnichy. Od té doby neustále přitahuje Simíky, kteří za něčím putují. Ať už je to osvícení, nebo sláva. Dnes sem putují začínající zpěváci, hudebníci a další performéři, kteří se snaží prosadit se. Nádherné pobřeží, jedinečná místní kultura a směsice nejrůznějších zábavních podniků, talentových soutěží a koncertů přitahují spousty Simíků z celého světa. Právě tady začala kariéra celé řady slavných jmen a právě tady se každý den objevují nové hvězdy. Kdo se stane dalším neznýmým Simíkem, kterého talent, vášeň a odhodlání teleportuje z chudoby k bohatství a splní mu všechny jeho sny?

 
The Sims 3 - Sousedství a pod sousedství

The Sims 3

Cestovní horečka

Povolání snů

Po setmění

Domácí mazlíčci

Showtime

Obludárium

Studentský život

Tropický ráj

Do budoucnosti

The Sims 3 - Stahovatelné sousedství

 
 
 
 
 

Archiv

Archiv

Copyright © DeadKaros | webdesign DeadKarlos